Žijeme tu spolu a s vámi...

Jsme rodina, která se rozhodla zkusit žít tak, aby co nejvíce využívala vše, co příroda u nás poskytuje. Využíváme solární energii,  odpadní vodu čistíme v biologické čističce a spolu se zachycenou dešťovou vodou ji používáme na zavlažování pozemku. Chováme slepice, pěstujeme zeleninu, vysazujeme stromy a keře.

41

dětí u nás prožilo skvělý týden

20 druhů

zeleniny jsem letos nabídli zákazníkům

9.2 kWp

výkon FVE

nepřehlédněte

bláznivé nápady

Chceme dělat věci tak, aby bavily nás i ostatní. Najdete u nás nejen fontánku pro zvířata, ale nově i vysloužilou telefonní budku, kterou přetváříme na útulek pro knihy, hračky a další opuštěné věci, které nepatří na skládku.

jurta

Úžasný kruhový prostor provoněný dřevem je určen především pro sušení bylin a pro odpočinek. Ale zvládne zastřešit (doslova) i workshopy, přednášky a menší výstavy. Jurta je izolována vrstvou ovčí vlny a vytápěna kamínky na dřevo, které ji příjemně vyhřejí. 

testováno na lidech

Nabízíme jen ty produkty, které máme sami rádi. Ať jde o domácí zeleninu a medovinu, o kvalitní moravská vína z vinařství Znovín nebo o pobyt v kraji, který milujeme.

náš tým

Milan

Nenapravitelný snílek a idealista, který se stará nejen o firemní techniku, technologie a IT. Milující manžel Martiny a táta Johanky a Matyldy. Ochránce slabých a přírody.

Martina

Sopka chrlící nápady, které jí ostatní pomáhají realizovat. Skvěla kuchařka a nadšená cestovatelka-objevitelka. Máma každým coulem. Dokonalá manažerka. Neunikne ji žádná novinka, příspěvek ni žádná informace.

Blanka

Věrný strážce rodinného krbu, dokonalá babička, která dokáže rozmazlit každé vnouče. Zajišťuje (podnikatelské) zázemí a je tichou vodou, která břehy mele.

Jiří

Zahradní architekt všeho zeleného, který neúnavně seje, sází a hnojí, aby naše kouzelná zahrada vzkvétala. Zbožňovaný a milovaný děda, jež vyměnil teplo kanceláře za rozmary počasí. Rýč a květináč jsou jeho věrní kamarádi.